Partneri

• Opravný termín maturitných skúšok sa bude konať dňa 12. 2. 2019 od 8:00 hod. v učebni A 224.

• Dňa 19. 12. 2018 sa naši chlapci zúčastnili 12. ročníka florbalového turnaja FLORBALKI o pohár predsedu TSK v Trenčíne. O pohár bojovalo viacero tímov z celého kraja a naši chlapci obsadili pekné 4. miesto. Všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Viac fotografií vo fotoalbume.

• Dňa 19. 12. 2018 sa naše dievčatá zúčastnili 12. ročníka florbalového turnaja FLORBALKI o pohár predsedu TSK v Trenčíne. O pohár bojovalo viacero tímov z celého kraja a naše dievčatá napokon obsadili 6. miesto. Všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Viac fotografií vo fotoalbume.

• Dňa 11. 12. 2018 sa opäť otvorili brány našej školy širokej verejnosti. Všetci účastníci dňa otvorených dverí si mohli prezrieť priestory našej školy, vybavenie učební i dielní pre teoretické či praktické vyučovanie a zároveň mali možnosť stretnúť sa so zástupcami našich partnerov - zamestnávateľov, ktorí podporujú našu školu. Účastníci dňa otvorených dverí mali možnosť vidieť ukážky a prezentácie, ktoré v našej škole predstavili zástupcovia Žilinskej univerzity, Fakulty elektrotechnického inžinierstva. Tiež mali možnosť stretnúť sa a porozprávať s našimi pedagogickými zamestnancami a získať bližšie informácie o štúdiu na našej škole. Všetkým ďakujeme za účasť a tých, ktorí sa nemohli zúčastniť, radi privítame na Dni otvorených dverí vo februári 2019.

• Dňa 7.11.2018 sa žiaci 3.A triedy zúčastnili exkurzie v Českej republike vo firme TVD Slavičín. Exkurzia sa konala v rámci projektu cezhraničnej spolupráce Interreg V - A SR-ČR

„Zvýšení technické a odborné kvalifikace žáků přihraniční oblasti Zlínskeho a Trenčianského kraje.“ Žiaci navštívili aj našu partnerskú školu GJP a SOŠ Slavičín a kúpeľné mesto Luhačovice.

Fotoreportáž vo fotoalbume.

• Dňa 6. 12. 2018 sa uskutočnilo vzdelávanie v oblasti finančnej gramotnosti. Projekt zabezpečila OVB Allfinanz Slovensko, a. s. Študenti III. D triedy si zahrali stolovú spoločenskú hru Finančná sloboda. Hra ich pútavou formou zoznámila s problematikou dnešného finančného sveta. Študenti mali možnosť riešiť zložité finančné témy zábavnou formou a naučiť sa zodpovedne riadiť osobné financie, čo prispelo k zvládnutiu požiadaviek z NŠ FG SR.

Fotoreportáž vo fotoalbume.

• V rámci projektu INTERREG V-A SR – ČR sa v dňoch 3. – 7. 12 realizuje výmenný pobyt žiakov z partnerskej školy GJP a SOŠ Slavičín z Českej republiky na našej škole. Piati žiaci študijného odboru mechanik – mechatronik v sprievode majstra odborného výcviku Davida Fojtíka sa oboznamujú s technickým vybavením na našej škole v rámci teoretického vyučovania aj odborného výcviku. Zároveň majú možnosť oboznámiť sa s novými technológiami a technickým vybavením vo firmách, ktoré spolupracujú s našou školou prostredníctvom odborných exkurzií.

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Streda 16. 1. 2019

Hrdina remesla